CleanFilter – soodsad serditud filtrid

Euroopa Liidu ühe suurima ventilatsioonifiltrite poena on meil hea meel pakkuda teile kõige laiemat valikut õhukäitlusseadmete filtreid, parimaid hindu Euroopas ja kiiret tarnet otse tehase laost.

Miks valida meid?

 • Parim hind Euroopas.

 • Suurim valik G4-, M5-, F7-, F9-klassi ja aktiivsöefiltreid.

 • Asjatundlik nõu – rohkem kui 10 aastat kogemust ventilatsiooniseadmetega.

 • Konkurentsitu kvaliteet – Saksamaal standardi ISO 16890 järgi serditud filtrid.

 • Ostes meie filtreid, säästate raha ja tagate kodus tervisliku õhu.

Usaldusväärne tarnija

Oleme üks väheseid ventilatsioonifiltrite tarnijaid Euroopas, kes on ise kaasatud filtrite väljatöötamise ja katsetamise protsessidesse. Nii saame tagada parima kvaliteedi. Tootmiseks kasutatakse ainult Saksamaa tootja SANDLER AG serditud materjale. Filtrite prototüüpe testitakse FIATECi laboris Saksamaal.

Kuna teeme tehasega koostööd, tagame klientidele soodsamad kulud ja kiiremad tootmisajad. Tehases valmistatakse palju originaalfiltreid kliimaseadmete tootjatele. Hoiame oma enam kui 800 ruutmeetri suuruses laos üle 1000 filtriversiooni, mis on saatmiseks valmis.

Kvaliteedi tagamine

Meil on filtrite kvaliteedile rangeimad nõuded:

 • Kontrollitud kvaliteet – filtri tõhusust kinnitavad kontrollitulemused.
 • Ülitihe konstruktsioon – filtrimaterjal on raami külge liimitud lisateibiga, et saasteained mikropragudest sisse ei pääseks.
 • Saastumise eest kaitstud – kõik filtrid on pakendatud kilesse, et neid ladustamise ja transpordi ajal tolmu ning muude saasteainete eest kaitsta.
 • Hügieeniline – filtrimaterjal vastab Saksamaa hügieenistandardile VDI6022.
 • Kontrollitud ja serditud Saksamaal sõltumatus laboris.

Miks on kontrollimine oluline?

Uue standardi ISO 16980 kohaselt tuleb kliendile esitada teave filtri tegeliku jõudluse kohta. Siiani on enamik tarnijaid ja tootjaid esitanud filtrimaterjali kohta ainult teoreetilisi andmeid, mistõttu ei saa klient olla kindel, kas filter tõepoolest puhastab õhku efektiivselt. 

 

Eriti raske on saavutada ePM1-klassi, mis tagab väikseimate, 0,3–1 mikroni suuruste osakeste filtreerimise. Need on kõige ohtlikumad, kuna liiguvad vereringesüsteemi, põhjustades nii südame-veresoonkonnahaigusi kui ka muid kroonilisi haigusi. 

 

Osakeste filtreerimiseks on oluline, et filtri konstruktsioon oleks ideaalse tihedusega. Selle saavutamiseks tuleb filtri struktuuri täiendavalt tihendada. 

 

Paljud tarnijad üksnes väidavad, et nende filtritel on ePM1-filtreerimisklass, kuid tegelikkuses suudavad need filtreerida vaid märksa suuremaid osakesi, nagu PM2,5 (2,5 mikronit) või isegi PM10 (10 mikronit).

Valmistatud ELis

Enamik Euroopa turul olevatest ventilatsioonifiltritest toodetakse Hiinas, Bangladeshis ja teistes Aasia riikides.

See on tingitud sellest, et hinda peetakse olulisemaks kui kvaliteeti ja kestlikkust. 

Kui valite meie ELis valmistatud filtrid, on tagatud:

 • tõendatud kvaliteet.
 • kindel kaitse saasteainete eest.
 • pikem kasutusiga.

Filtrid on valmistatud kooskõlas keskkonnanõuete ja ohutute ning tervislike töötingimustega. Tänu lühematele vahemaadele on kogu transporditsükli CO2 heitkogused väiksemad.

Kahjuks ei täpsusta enamik filtrite müüjaid oma filtrite päritoluriiki ning pärast uute siltidega varustamist saavad neist võluväel Saksamaa, Skandinaavia, Eesti või Läti tooted.

Kestlikkus

Kasutatakse kuni 30% vähem liimi. Uus paisuva liimi tehnoloogia võimaldab vähendada kasutatava liimi kogust, ilma et see kahjustaks filtri tugevust.

Ainult sünteetilised filtrimaterjalid. Me ei kasuta kahjulikke klaaskiust materjale. Klaaskiudude ringlussevõtt on äärmiselt keeruline ja kulukas.

Väiksemad filtrimaterjali kulud. Kvaliteetsel mitmekihilisel Saksa filtrimaterjalil on suurem tolmu mahutavus ja hea läbilaskvus. Müügil olevad Hiinas valmistatud filtrid kasutavad selle saavutamiseks kuni 30% rohkem sertimata filtrimaterjali.

Energiasäästlikud filtrid. Oleme esimene tootja turul, kes pakub klientidele alternatiivi – filtreid, mis on valmistatud suurema läbilaskvusega uuenduslikest materjalidest. Need filtrid mitte ainult ei vasta kõrgeimale ePM1-filtreerimisklassile, vaid tänu väikesele õhuvoolu takistusele kestavad need ka 1,5–2 korda kauem kui standardkvaliteediga filtrid.

Raamide jaoks kasutatakse taastuvaid materjale.

 • Ringlussevõetud kartong. Kasutatakse laialdaselt filtriraamide ja pakendite jaoks.
 • Lagunevatest materjalidest valmistatud pakkimisteip.
 • Mõne filtri jaoks kasutame ökoplasti. 

Tootmises kasutatakse taastuvaid energiaallikaid. Kasutame tootmiseks peamiselt tehase elektrijaamast pärinevat päikeseenergiat. Kasutame kuumutamiseks ainult biokütuseid. 

Transport. Kasutame ainult ELis toodetud materjale. Seetõttu on tooraine ja filtrite transpordi energiakulud minimaalsed. Tarneettevõtted kasutavad jaotamiseks elektrisõidukeid. 

Vähendame üheskoos keskkonnamõju!